
| TYPE | TV |
| Memory | 1GB internal/8GB |
| SMART TV | WEBOS available |
| TYPE | LED |
| The diagonal | 32" 81sm |
| Screen refresh rate | 200 HZ |
| Native Display Resolution | 1366x768 |
| Inputs | HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth |
| Interntet capability | + |
| Digital tuner | Dvb-T2/C/S2 |
| Wall Mounted | + |

| TYPE | TV |
| Memory | 1GB internal/8GB |
| SMART TV | WEBOS available |
| TYPE | LED |
| The diagonal | 32" 81sm |
| Screen refresh rate | 200 HZ |
| Native Display Resolution | 1366x768 |
| Inputs | HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth |
| Interntet capability | + |
| Digital tuner | Dvb-T2/C/S2 |
| Wall Mounted | + |