
| TYPE | TV |
| Memory | 1,5GB internal/8GB |
| SMART TV | WEBOS available |
| TYPE | Ultra HD 4K |
| The diagonal | 50" 127sm |
| Screen refresh rate | 400 HZ |
| Native Display Resolution | 3840x2160 |
| Inputs | 3 HDMI, 2 USB, Wi-Fi, Bluetooth |
| Interntet capability | + |
| Digital tuner | Dvb-T2/C/S3 |
| Wall Mounted | + |
